TAM-TÜP YANGIN VE SINAİ GAZ TÜPLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz çeyrek asrı aşan tecrübesiyle yangın güvenliği konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti prensipleriyle siz değerli dostlarımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

N. F. Koru Holding A.Ş. Kuruluşu olan BURSAN A.Ş.’nin bayisi olan şirketimizin satmış olduğu Yangın Söndürme Cihazları, Sınai ve Medikal gaz tüpleri BURSAN A.Ş. tarafından TÜV Sertifikası ile üretilmektedir. Şirketimiz yangın söndürme cihazları, sınai gaz ve medikal gaz tüplerinin yanı sıra tüm itfaiye ekipmanları, yangın güvenlik malzemeleri, iş ve işçi sağlığı malzemelerinin de satışlarını yapmakta olup, yangın güvenliği konusunda risk analizi, eğitim yangın söndürme cihazları dolum bakım ve servis hizmetlerini de yürütmektedir.

Şirketimiz ayrıca ; Avrupa’nın 1 numarası olan GLORIA firmasının bayilik ve servis hizmetlerini de yürütmektedir.

Siz değerli dostlarımıza yangın güvenliği ile ilgili her türlü ürünü en kaliteli ve en ekonomik koşullarda sağlayarak hizmet vermeye çalışmak temel prensiplerimizden olup, çalışmakta olduğumuz Yurtiçi ve Yurtdışı çözüm ortaklarımızın da bu özelliği taşımasına önem vermekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ; Üstün servis ve hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmayı, ürünlerinin Pazar payını artırmayı ve rekabet koşullarında kalitesinden ödün vermeden başarısını devam ettirmeyi, insana ve çevreye zarar vermeyen metotlar ile hizmetlerini yürütmeyi kalite politikası olarak belirlemiştir.