SİNORİXTM 227 (FM-200)  Söndürme Sistemleri  

 

 

Söndürme sistemleri ile ilgili hidrolik hesaplama yazılımı,Avrupa'nın en prestijli ve en sıkı kabul kriterlerini uygulayan VDS tarafından onaylıdır.Sistemin tamamı, Avrupa'da VDS,Birleşik Devletler ve Kanada'da UL-FM onaylıdır. Bir Sinorix TM 227 molekülü,ısıtıldığında 10 farklı moleküle bölünerek ve 10 kat genişleyerek yangın alanındaki oksijeni uzaklaştırır.
Avantajları : Söndürme ajanının 10 saniyeden kısa sürede deşarjı,çoğu durumlarda basınç tahliye kapakçıkları gerektirmez. Boşaltma alanından ayrı depolanabilir,çok bölgeli söndürme yapılabilir. Silindirler için çok sınırlı alan yeterlidir(sistem boyutuna bağlı olarak )

 

 
  SinorixTM 227 (FM-200) yüksek değerlik varlıkların,en etkin koruması,Vds onaylı SinorixTM 227 söndürme sistemelri,mühendislik hesaplamaları sonucu,10 saniye ya da daha kısa bir süre içerisinde,minimum dizayn konssantrasyonuna ulaşarak hızla yangını söndürmek üzere planlanmıştır.
 
  Eğer çok yüksek değerdeki eşyalar,yangın riski altında ise her bir saniye çok değerlidir.
Kayıplar hemen hemen önemsiz küçük kayılardan,hızla felakete doğru giderler.Buda demektir ki,küçük hasarlar,uzun süreli servis ve üretim kaybı,yüksek hasarlara ve karşılanamayacak maddi kayıplara ulaşabilir.
 
 
  • Bilgi işlem merkezleri,
  • İletişim sistemleri,
  • Medikal malzemeler,
  • Tarihi ve sanat değeri yüksek eşyalar,
  • İnsan hayatı,
gibi yüksek kıymetleri korumak, sorumluluğunuzun altında ise, SinorixTM 227 ün size kazandıracağı alternatif kazanç maliyeti açıkça ortadadır.
 
 
Yüksek değerdeki alanların yangın korunması için;
Halon ile yer değiştirebilecek,Halonun büyük kriterlerini karşılayabilecek,ya da daha üstün kriterlere sahip olan,
Yangın söndürmede etkili, İnsanlar için güvenli, Değerli eşyalar,varlıklar ve alanlar için güvenli, Çevre dostu, Bedelinini  karşılığını verebilecek yetenekte, Bağımsız kurumlar tarafından onaylanarak kabul edilmiş,SinorixTM 227 tarafından,   bu ihtiyaçların hepsini,tek bir üründen karşılayabilecek 3,000 den fazla aday ürün incelenmiş   ve hepsi birer birer elenerek sonuç elde edilmiştir.

 
SinorixTM 227 (FM-200)
BURSAN ve SinorixTM 227 (FM-200)
 
-SinorixTM 227 sistemlerinin tanıtımı, 

-NFPA 2001 ve ISO 14520 standartlarında ve kurallarına göre SinorixTM 227 sistemlerinin tasarımı,

-Yangın riskine karşı korunacak hacimlerin sahada ölçümlenmesi, VdS onaylı
SinorixTM 227 " VdS  Hydraulic Flow Calculation Program " software destekli hidrolik hesaplamalar,
 
-Autocad ile projelendirme ve izometrik çizimlerle desteklenen mühendislik hizmetleri,

-Kısa sürede BURSAN stoklarından mevcut bulunan,software program içerisinde kullanılan bilgileri yer alan SinorixTM 227 silindirleri ve SinorixTM 227 sistemlerini oluşturan orjinal SinorixTM 227 ekipmanları temini ve teslimi,

-Teklif aşamasından,anahtar teslimi taahhüt üstlenmede,satış öncesi danışmanlık ve eğitim,satış sonrası servis ve destek hizmetleri.
 
 
BURSAN da SinorixTM 227 sistemleri;
 
 
 

    Büyük Vana         Küçük Vana

-SinorixTM 227 yeniden dolumu,servis,bakım ve orjinal yedek parça değişimi  7 gün/24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile beklemeksizin yapılamaktadır
-BURSAN güvencesi ile,kısa sürede boşalan SinorixTM 227 sistemleri,yeniden devreye alınmakta,değerli varlıkların,yangın riskine karşı,uzun süreli korunmasız kalmasını engellenmektedir.